Home » Новини » Відзначення Дня захисника України

 

Відзначення Дня захисника України

 

NA_14.10.2015З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності, військових традицій українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві Президентом України встановлено День захисника України (Указ від 14 жовтня 2014 року №806) – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

У цьому році в КЗ «Покровський педагогічний коледж» свято проходило під гаслом «Відповідь нескореного народу», присвяченого 75-річчю від початку формування Української повстанської армії, згідно з методичними рекомендаціями розробленими Українським інститутом національної пам’яті.

З цієї нагоди було проведено цикл радіоповідомлень, виховні години в групах, години мужності, інформаційні хвилинки. Студенти перших курсів стали учасниками історичного інтелектуального шоу «Козацька яса» і зарекомендували себе справжніми знавцями вітчизняної історії. Переможцем гри стала команда групи 12-Ш.

У цей складний для України час приємно відзначити, що студентська молодь береже історичну пам'ять нашого народу і популяризує його традиції. 

Запрошуємо до фотогалереї!

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар