Home » Новини » Вітаємо родину освітян!

 

Вітаємо родину освітян!

 

3

Жовтень щедрий на барви осінні
День Учителя – свято ж яке!
Освітянській великій родині
Молодь шле вітання палке!

День працівників освіти велика родина студентів й викладачів Покровського педагогічного коледжу щорічно відзначає по особливому урочисто й сердечно.

Так, другого жовтня майбутні педагоги привітали своїх наставників захоплюючим концертом «Музика рідного дому». Рідного, бо давно він вже став другою домівкою – місцем, куди завжди хочеться повертатися, в якому хочеться проводити годину за годиною, день за днем, рік за роком.

Протягом святкового концерту у затишній актовій залі звучала музика: лагідна, чаруюча, зворушлива, сповнена радості і щастя. Кожна пісня у виконанні дівчат ансамблю «Світанок» пронизувала душу і серце, нагадувала усім про другий рідний дім – педагогічний коледж.

Найціннішим скарбом нашого навчального закладу є його душа – педагогічний колектив, який уже майже століття веде тисячі своїх вихованців сходинками духовного зростання і професійного становлення. Саме тому, за традицією, у цей святковий день, викладачі коледжу були відзначені Почесними грамотами за високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання та виховання студентської молоді.

Від усього студентського колективу висловлюємо щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, за вміння запалювати вогонь у юначих серцях, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, яке повсякчас ви даруєте нам.

2

Запрошуємо до фотогалереї!

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар