Home » Новини » Вітаємо з Масляною бійців Збройних сил України

 

Вітаємо з Масляною бійців Збройних сил України

 

IMG-57b9ee42c2317eaa6f96ba0902cb5887-V (Копировать)У народній свідомості Масляна завжди сприймалась не лише як найкращий у році час, що асоціюється з ситістю й веселощами. Масляна – це одне з тих свят, яке об’єднує і кожну громаду, і всю країну. Покровські студенти усвідомлюють, що в умовах неоголошеної війни, яка ведеться на сході країни, наш громадянський обов’язок — підтримати бійців Збройних сил України та всіх військових формувань, які захищають нашу Батьківщину й нашу свободу. Поранені та хворі військовослужбовці перебувають далеко від рідних домівок і не мають можливості зустріти свято в колі сім'ї й близьких.

Саме тому студенти КЗ «Покровський педагогічний коледж» відвідали 13 лютого мобільний військовий госпіталь, що базується зараз у нашому місті. Здається, військові медики та пацієнти шпиталю щиро зраділи нашим невеличким скромним подарункам. Це торти, солодощі, варення. У госпіталі нам сказали, що останнім часом матеріальне забезпечення і харчування бійців поліпшилося, але для них надзвичайно приємною була увага студентів.

Скориставшись нагодою, студенти педагогічного коледжу поцікавились у військових про основні потреби пацієнтів госпіталю, щоб спланувати подальші дії. Адже такі візити дають можливість студентам переосмислити життєві цінності, вчать поважати людську гідність, формують високоморальні людські цінності – співчуття, безкорисливість, повагу до особистості, турботу і милосердя

Нехай це свято не лише принесе усім нам святковий настрій, а й мир і злагоду, надасть наснаги до нових звершень. Сподіваємося, що наш візит сприятиме прискоренню одужання та реабілітації бійців, підтримає їх психологічно.

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Коментарі закриті

Вибачте, але ви не можете залишити коментар до цього повідомлення.