Home » Новини » Вступ студентів Красноармійського педагогічного училища до молодіжної ради м. Покровськ

 

Вступ студентів Красноармійського педагогічного училища до молодіжної ради м. Покровськ

 

PnP_Fb-QhSY (Копировать)19 жовтня студенти Красноармійського педагогічного училища під керівництвом заступника директора з виховної роботи Д. А. Кабанової та голови ради студентського самоврядування О. В. Кирилової відвідали Покровську міську раду. На зустрічі було обговорено питання щодо вступу студентів нашого навчального закладу до ПММР (Покровської міської молодіжної ради).

Компетентні члени ПММР Красноармійського індустріального інституту ознайомили студентів педагогічного училища з програмою цієї організації, її цілями та уже здобутими досягненнями.

На засіданні вкотре наголосили на основних завданнях ПММР: залучення молоді до участі та реалізації молодіжної політики (як у власному місті, так і по всій країні), забезпечення постійного зв’язку між молоддю та радою. На наступній зустрічі студентам запропонували представити власні проекти щодо реалізації задач ПММР у місті Покровську.

Відтепер Красноармійське педагогічне училище братиме ще активнішу участь у житті рідного міста. Студенти нашого навчального закладу долучаться до вирішення багатьох соціальних, політичних, екологічних та інших видів проблем, що турбують не тільки наше місто, а й усю Ураїну.

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар