Home » Новини » Юністю міцний Донбас православний

 

Юністю міцний Донбас православний

 

IMG_677415 лютого – у день Стрітення Господнього – відзначається всесвітній День православної молоді. Це свято відоме не лише в Україні, але й у тих країнах, де є активно діють православні громади – Сербії, Болгарії, Чехії, Греції, Румунії, Угорщині, Польщі, Америці, Англії.

Велика увага відродженню духовності, розвитку культурних та духовних традицій українського народу приділяється і у нашому рідному місті. Стало доброю традицією до Дня православної молоді проводити інтелектуальний марафон на кращого знавця основ православ’я. Це змагання проводиться з ініціативи Благодійного фонду «Надія». Щорічно беруть участь у цьому заході і студенти Красноармійського педагогічного училища.

15 лютого 2016 року в актовій залі Православного сімейного центру «Журавушка» у інтелектуальному змаганні «Юністю міцний Донбас православний» взяли участь 3 команди: команда професійного гірничого ліцею, навчально-виховного комплексу та педагогічного училища. Цьогорічна програма інтелектуального марафону була надзвичайно цікавою і стосувалася православних сімейних свят. Під час усіє гри у залі панувала дружба і доброзичливість.

За результати 6 турів у інтелектуальному марафоні команда Красноармійського педагогічно училища «Духовні паростки» посіла почесне I місце.

За підсумками марафону усі учасники були нагороджені грамотами та пам'ятними сувенірами.      

                                                                                                    Фотогалерея

 

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар