Home » Новини » Юністю славен Донбас православний

 

Юністю славен Донбас православний

 

Новое изображение15 лютого, у день Стрітення Господнього, відзначається всесвітній День православної молоді, який приурочено до цього церковного свята. День православної молоді святкують не тільки в Україні, але й у дальньому зарубіжжі – Сербії, Болгарії, Чехії, Греції, Румунії, Угорщині, Польщі, Америці, Англії.

У нашому рідному місті Красноармійську приділяється велика увага відродженню духовності, розвитку культурних та духовних традицій українського народу.

Уже стало доброю традицією проведення благодійним фондом «Надія» до Дня православної молоді брейн-рингу «Юністю славен Донбас православний», учасниками якого щорічно є і студенти Красноармійського педагогічного училища.

17 лютого 2015 року у актовій залі Православного сімейного центру «Журавушка» в інтелектуальній грі взяли участь 3 команди: професійного гірничого ліцею, навчально-виховного комплексу та педагогічного училища.

Цьогорічна програма брейн-рингу була надзвичайно цікавою. Тематика запитань цього разу була пов'язана переважно із знаннями Святого Письма і богослужіння.

За результати 3 турів у брейн-ринзі команда Красноармійського педагогічно училища посіла почесне 2 місце. За підсумками брейн-рингу усі учасники нагороджені грамотами. А потім усіх гостей і учасників пригощала млинцями широка й щедра Масляна!

Новое изображени Ново Новое изобр
Новое изображе Новое и Новое изобра
  Но  

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар