Home » Новини » З милосердям у серці

 

З милосердям у серці

 

IMG_3647Чи часто ми замислюємося над тим, що таке милосердя? Це, насамперед, готовність завжди прийти на допомогу, безкорисно віддати щось своє заради тих, хто цього потребує найбільше. Саме словом «милосердя» можна назвати діяльність студентів-волонтерів, які опікуються пацієнтами КУ «Покровський психоневрологічний інтернат».

Упродовж двох років волонтери Єршова Ольга, Мокруш Анастасія, Ригун Вероніка щотижня проводять заняття, навчаючи інвалідів, які від свого народження перебувають у різних соціально-медичних установах, читанню, письму, лічбі, ознайомлюють з навколишнім світом, поліпшують їх емоційний стан засобами атр-терапії.

І як у справжній школі, навчальний рік завершився веселим Святом останнього дзвоника. Було нагородження за успіхи у навчанні, концертно-розважальна програма, виступ театральної студії.

А потім на усіх учасників свята чекало солодке частування: торти і фрукти від народного депутата Верховної Ради України А.М.Кисельова, людини чуйної, не байдужої й до потреб інших.

Фотогалерея

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Коментарі закриті

Вибачте, але ви не можете залишити коментар до цього повідомлення.