Home » Новини » З турботою про людину

 

З турботою про людину

 

peresel_kvartirАнексія Криму та події на Сході України призвели до значного переміщення громадян усередині нашої держави. І хоча така ситуація існує вже не перший рік на сьогодні інтеграція внутрішньо переміщених осіб на території України зіштовхується з рядом проблем, що носять соціально-економічний, побутовий, адаптаційний характер.

У Покровському педагогічному коледжі працюють викладачі, у яких у Донецьку залишилася рідна домівка, улюблена робота. Це Клименко Сергій Миколайович, викладач історії, Шевченко Алла Геннадіївна, викладач музики, Корнієнко Ліана Олександрівна, викладач біології, Норенко Марина Сергіївна, викладач англійської мови. Адміністрація, студентський і викладацький колективи створили умови щодо швидкої адаптації викладачів, які прийшли до коледжу в 2014 році. Проте надзвичайно гострою є для них житлова проблема.

Діяльність органів державної влади залишається головним компонентом у питанні розв’язання цієї проблеми переселенців. Відрадно те, що міська влада не стоїть осторонь.

Так за рахунок місцевого та державного бюджетів було придбано 9 квартир для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. А вже 23 квітня, перед початком роботи засідання чергової сесії міської ради, відбулася знакова подія: в урочистій обстановці дев’яти родинам внутрішньо переміщених осіб були вручені ключі від квартир. Серед них – і родина Шевченко Алли Геннадіївни, яка, одна виховуючи двох дітей, знаходила притулок то в студентському гуртожитку, то у зйомній квартирі.

Адміністрація коледжу висловлює щиру подяку міському голові Р.В.Требушкіну, виконавчому комітету, депутатському корпусу, всім соціальним установам і організаціям, які причетні до цього. Сподіваємося, що наш Покровськ стане рідним містом як для самої Алли Геннадіївни, так і для її дітей.

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Коментарі закриті

Вибачте, але ви не можете залишити коментар до цього повідомлення.