Home » Новини » За межею душі та слова

 

За межею душі та слова

 

DSCN4780

25 листопада у Красноармійському педагогічному училищі відбулася цікава зустріч студентів і викладачів із майстром художнього слова Валентином Вікторовичем Синельниковим.

Прослухавши 2 програми музично-літературного лекторію «Серце, сповнене любові» та «Чи то доле не моя», ми щиро захопилися високим образом Кобзаря, його громадянською принциповістю і моральною чистотою, відданістю правді и свободі.

У неймовірно красивих віршах Валентин Синельников закликав студентів – майбутніх учителів українських дітей до того, що кожен з них виступає сьогодні духовим будівничим нашої держави. Він росте й розвивається в часі, історії, і нам ще йти і йти до його осягнення.

DSCN4787Учасники лекторію із затамуванням подиху слухали проникливі поетичні рядки і неначе впізнали себе в творчості й долі Шевченка, свою історію, долю, славу й покликання… І цим національно самоствердилися, духовно очистилися, морально змінилися.  

На згадку про першу приємну зустріч під назвою «Ми на вічному шляху до Шевченка» студенти педагогічного училища від щирого серця подарували майстру слова Валентину Синельникову блокнот та ексклюзивну ручку.

Кабанова Д.А., заступник директора з ВР

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Tags:

Коментарі закриті

Вибачте, але ви не можете залишити коментар до цього повідомлення.