Home » Новини » Засідання колегії департаменту освіти і науки за участю голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Івановича Жебрівського

 

Засідання колегії департаменту освіти і науки за участю голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Івановича Жебрівського

 

??????????26 червня 2015 року на базі Красноармійського педагогічного училища відбулося засідання колегії департаменту освіти і науки за участю голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Івановича Жебрівського.

Перед початком роботи колегії до педагогічної спільноти Донеччини з вітальним словом звернувся голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Іванович Жебрівський. Він зазначив, що сьогоденні події, які нині переживає український народ, ще раз засвідчують, що державна незалежність потребує постійного захисту, забезпечення національного виховання дітей та молоді. Особливої актуальності сьогодні набуло визначення нової стратегії цілеспрямованого й ефективного процесу виховання суб’єкта громадянського суспільства, громадянина-патріота України, що великою мірою формує майбутній розвиток Української держави.

У роботі колегії взяли участь начальники (завідувачі) управлінь та відділів освіти міських рад та райдержадміністрацій, керівники методичних служб, працівники обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, директори професійно-технічних навчальних закладів, керівники закладів освіти обласної комунальної власності.

Колегією розглянуто два питання: про стан національно-патріотичного виховання в Донецькій області та про підготовку навчальних закладів області до початку нового 2015-2016 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.

Про стан національно-патріотичного виховання в Донецькій області доповіла проректор Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, к.п.н., доц. Юлія Олександрівна Бурцева.

Заслухавши виступи Тетяни Володимирівни Сідашевої, начальника відділу дошкільної, загальної середньої освіти, нормативності та якості освіти, та Андрія Юрійовича Волошина, начальника обласного комунального закладу «Донецький обласний центр фінансово-статистичного моніторингу, матеріально-технічного забезпечення закладів освіти», колегія констатувала, що розбудова національної системи освіти в сучасних умовах з урахуванням кардинальних змін у всіх сферах суспільного життя вимагає зосередження зусиль та ресурсів на розв'язанні найбільш гострих проблем, які стримують розвиток освіти, зокрема зміцнення та оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів відповідно до вимог сьогодення.

Пріоритетними залишаються збереження життя і здоров'я учасників навчально-виховного процесу, організація безпечної експлуатації будівель, обладнання і технічних засобів навчання, забезпечення стабільної роботи навчальних закладів області протягом року.

 

?????????? ?????????? ??????????
?????????? ?????????? ??????????
DSCN5951 ?????????? ??????????
     

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар