Home » Новини » Захищене і здорове покоління

 

Захищене і здорове покоління

 

IMG_20180514_105220Охорона здоров’я і працездатності людини є важливим фактором у житті кожного. З нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці, який цього року пройшов під девізом «Захищене і здорове покоління», 14 травня у педагогічному коледжі відбулася гра-квест «Бережіть здоров’я».

Викладачі коледжу Корнієнко Л.О., Циганок Р.А. та інженер з охорони праці Плотнікова О.П. підготували цікаві завдання з питань збереження здоров’я, охорони праці, алгоритму уникнення небезпек та правил дорожнього руху. Учасники заходу згідно з маршрутними листами працювали на станціях, активно виконували творчі завдання в групах, складали алгоритми дій, відгадували кросворди, ребуси, знайомилися зі знаками та сигналами безпеки, виготовляли тематичні колажі, динамічно відпрацьовували практичні завдання з безпеки дорожнього руху.

15 травня в академічних групах 11-ш та 13-ш інженером з охорони праці Плотніковою О.П. та медсестрою Агєєвою Т.П. проведений майстер-клас з надання домедичної допомоги. У ході заняття розглянуті питання встановленого регламенту надання допомоги, рятувального ланцюга дій у випадку виявлення потерпілого, невідкладних заходів з відпрацюванням порядку дій, що рятують життя, та виконання практичних завдань у випадку припинення кровотечі пальцевим натисненням, накладання пов’язок, фіксація кінцівок тощо.

Отримані студентами знання та практичні навички стануть у нагоді під час трудової діяльності.

Фотогалерея

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Коментарі закриті

Вибачте, але ви не можете залишити коментар до цього повідомлення.