Home » Новини » Захист курсових

 

Захист курсових

 

IMG_150123 травня 2016 року уже традиційно, до Дня науки, у Красноармійському педагогічному училищі відбувся захист науково-дослідницьких робіт студентів 4 курсу. З метою оптимізації процесу виступів студентів та обговорення їх наукових досягнень працювало 8 секцій.

Студенти продемонстрували достатньо високий рівень знань, представивши на розгляд членів комісії власні наукові досягнення, які можуть стати в нагоді у їх подальшій професійній освіті та творчій діяльності. У своїх дослідженнях майбутні вчителі спробували висвітлити найактуальніші проблеми.

Захист відбувався у формі стислих доповідей, що містили елементи вступу та висновків курсової роботи, відповідно до чинних вимог, що ставляться до такого виду робіт. Більшість студентів супроводжували свої дослідження ілюстративним матеріалом у вигляді додатків, а доповідь – презентацією. Регламент виступу складав 7 — 10 хв. Далі комісія у складі наукових керівників аналізувала рівень написання наукової роботи, якість знань студентів, а також уміння змістовно відповідати на запитання. Рішення стосовно оцінки курсової роботи приймалися колегіально.

Позитивним є те, що результати своїх досліджень студенти, які перетендували на найвищі бали, апробували у вигляді тез до студентських наукових конференцій. Активно долучалися до обговорення результатів наукових досліджень і студенти 3 курсу, які були присутні на захисті. Вони відзначали належний рівень написання і захисту курсових робіт.

Вітаємо студентів з успішним захистом і бажаємо подальших успіхів під час складання державних іспитів!

Запрошуємо до фотогалереї!

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар