Home » Новини » Зірковий дощ – 2018!

 

Зірковий дощ – 2018!

 

Осінь для першокурсників Покровського педагогічного коледжу – це пора адаптації до студентського життя. Тепер все по-новому: замість уроків – пари, для багатьох замість рідної домівки – кімната в гуртожитку, а замість рідних звичних однокласників – нові, ще не зовсім знайомі обличчя однокурсників.
І саме у цей час триває період адаптації до нових умов. У когось він проходить легше, у когось – складніше, і дуже важливо у цей момент допомогти першокурсникам. Для цього існує безліч методів, але одним із найкращих, безумовно, є спільна творчість. Ніщо не згуртовує так, як робота в команді над цікавим творчим завданням. І недарма саме на початку осені у педагогічному коледжі зазвичай проходить улюблений конкурс талантів серед першокурсників «Зірковий дощ».
Цьогоріч кожна група намагалася не тільки показати свої таланти, а й максимально творчо підійти до сценарію: у багатьох з груп на сцені були представлені не просто низки номерів, а цілі міні-спектаклі. Було видно, як старанно готувалися учасники, як відповідально вони підійшли до конкурсу. Хореографічні номери були представлені у різних жанрах: переважно сучасна хореографія, фанк, хіп-хоп та брейк данс.
Традиційно найбільше було пісень – і сучасних, і в стилі реп, і сольних, і дуетів.
Зачаровувала погляд традиційна виставка творчих робіт студентів відділення «Технологічна освіта», на якій були представлені вироби з різноманітних матеріалів: бісеру, кольорового паперу, ниток.
Неможливо було залишитися байдужим до декламування поезії й прози.
Варто відзначити, що цьогорічний конкурс є незвичайним, адже не викладачі допомагали підготувати номери першокурсникам, а старшокурсники, які до того ж були у складі журі для максимальної підтримки своїх молодших друзів.
І не біда, що, можливо, не все задумане вдалося реалізувати, що інколи тремтіли голоси та коліна, – упевненість на сцені обов’язково прийде з досвідом, якщо продовжувати шліфувати свій талант у колективах художньої самодіяльності коледжу. Найголовніше те, що учасникам конкурсу завдяки своїй щирості, сміливості та прагненню якнайкраще представити свою групу вдалося створити в залі атмосферу свята, єдності, величезного позитиву та гордості за наш рідний виш.
«Покровський педагогічний коледж – найкращий! ППК єднає таланти і яскраві особистості!», — саме такі думки виникали під час перегляду виступів юних митців.

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Коментарі закриті

Вибачте, але ви не можете залишити коментар до цього повідомлення.