Home » Новини » Змагаються майбутні вчителі

 

Змагаються майбутні вчителі

 

DSC_060911Сучасна школа вимагає нового вчителя, вчителя школи майбутнього. Який він, учитель школи майбутнього? Це, передусім людина, яка не лише має відповідну педагогічну освіту, але й забезпечує зв'язок часу і наступність поколінь, без чого взагалі не можливий розвиток людства.

Важливу місію, навчання й виховання учнів – майбутнього нашої держави, покликані здійснювати і випускники педагогічного училища. Традиційний конкурс «Кращий за фахом», який відбувся 28 квітні, дав можливість обдарованим студентам продемонструвати якість фахової підготовки, рівень сформованості професійних компетенцій.

У заключному етапі конкурсу взяли участь випускники спеціальностей Початкова освіта: Журавльова Наталія, Забродська Ганна, Радченко Валентина, Салабай Анжела, хап тюк Андрій і Технологічна освіта: Кукало Антон. Випускники презентували світ своїх захоплень у формі своєрідних творчих портретів, аналізували педагогічні ситуації, розкривали сутність інтерактивних технологій, змагалися в ерудиції та знанні педагогіки.

Фіналом конкурсу стало нагородження переможців.  I місце посів Кукало Антон.

Вітаємо всіх учасників конкурсу!

   Запрошуємо до нашої фотогалереї!

 

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар