Home » Новини » Знати мови корисно і цікаво

 

Знати мови корисно і цікаво

 

IMG_1321 (Копировать)З 30 жовтня по 8 листопада у Комунальному закладі «Покровський педагогічний коледж» пройшла декада циклової комісії гуманітарних дисциплін, під час якої викладачами були проведені різноманітні позааудиторні заходи та відкриті заняття з метою активізації пізнавальної діяльності студентів та посилення їх інтересу до вивчення предметів гуманітарного циклу.

Традиційно багато уваги було приділено формуванню іншомовної соціокультурної компетенції майбутніх фахівців. 31 жовтня на свято Хелловін у коледжі пройшов тематичний квест з веселими конкурсами, організований викладачем англійської мови Богуславець Р. В., працювало Halloween cafe, відвідувачі якого могли отримати ласощі та напої за виконані завдання. Із динаміків студентського радіо лунали інформаційні хвилинки. У Твіттері в цей час багато студентів долучились до віртуального флеш-мобу — під хештегом #HalloweenPPC вони публікували фото та відео матеріали про традиції цього свята.

Багато заходів декади були спрямовані саме на формування професійних компетентностей майбутніх вчителів. Інформаційну компетентність удосконалили студенти 21-Ш групи 1 листопада у лінгафонному кабінеті педколеджу на практичному занятті у формі віртуальної екскурсії з англійської мови «Let’s Take English out of the Classroom», метою якого було формування у студентів навичок роботи з різними навчальними онлайн-інструментами (провела Завгородня Н.В.).

За участі студентів 3 курсу 1 листопада Калашниковою В. Г. було проведено позааудиторний захід під назвою «Слово про слова», де у цікавій формі розглядалося питання чистоти мовлення. Майбутні фахівці показали свої артистичні здібності, розігруючи жартівливі сценки про шкоду канцеляризмів, жаргонізмів та надмірного вживання інщомовних запозичень.

У рамках декади пройшов методичний тренінг для вчителів початкових класів «Edutainment: Нові методи навчання англійської мови для сучасних дітей», де вчителі англійської мови Покровського району під керівництвом викладача педколеджу Федорової І. А. опановували сучасні форми роботи з предмету, такі як літні мовні табори та флеш-моб.

Заходи декади були спрямовані на формування країнознавчої компетенції майбутніх вчителів. Студенти 33-Ш групи разом з викладачем Завгороднєю Н. В. здійснили уявну подорож до столиці Сполученого Королівства під час відеозаняття з практичного курсу англійської мови «Travelling to London». Першокурсники взяли участь у інтелектуальній грі «Interesting Britain», організованій Норенко М. С. Для студентів з високим рівнем іншомовної компетентності проходили онлайн-вікторина «Great Britain in Deep» та конкурс презентацій для початкової школи «UK for Kids».

Студенти 2 курсу відділення «Технологічна освіта» покращували свою комунікативну компетенцію у ході роботи над проектами, результатом якої стали постери на тему «English is All Around Us». Виставка «Dreaming of Britain» включала в себе творчі роботи студентів усіх курсів.

На завершення декади у затишній атмосфері відбулася літературна вітальня, присвячена творчості випускниці педколеджу поетеси Галини Удовиченко «Животворний промінь», проведена викладачем зарубіжної літератури Акритовою Анастасією Георгієвною.

Студенти переконалися у тому, що знати мови – корисно й цікаво.

Запрошуємо до  фотогалереї!

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах

Коментарі закриті

Вибачте, але ви не можете залишити коментар до цього повідомлення.