Home » Новини » Знову перші

 

Знову перші

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Молодь дуже любить змагатись у різних сферах життя, у тому числі й у навчанні. Реалізувати цю потребу можна за умови активної участі в різноманітних конкурсах. Конкурс – це змагання, яке дозволяє виявити найбільш гідних із його учасників, це одна зі сходинок на шляху до творчого зростання, самовдосконалення та потужного руху вперед. Конкурси і олімпіади – це гарна можливість розкрити й реалізувати свої здібності, підвищити свою самооцінку, виховати лідерські якості, це вагоме підґрунтя для становлення в якості майбутніх фахівців. Участь у конкурсах є дуже важливим стимулом пізнавальної активності. У процесі підготовки відшліфовуються практичні навички, а сам конкурс дає можливість продемонструвати власні здобутки та спостерігати за роботою інших.

Неодноразово студенти Красноармійського педагогічного училища брали участь і виборювали призові місця на Всеукраїнських конкурсах і олімпіадах. Не став винятком і 2016-2017 навчальний рік. Протягом жовтня – лютого у Слов’янську, Краматорську пройшли міський, районний, обласний і Всеукраїнський етапи VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, та ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Студентки нашого училища взяли участь у всіх етапах цих конкурсів і вибороли перемогу. Дипломантами районного, обласного і учасниками фінального етапів ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали:

  • дипломант І ступеня — Кирилова Ольга, студентка групи 33 – Ш, (викладач Яринко Л.О.);
  • дипломант ІІ ступеня — Ноздреватих Аліна, студентка групи 21 – Ш, (викладач Мацокіна Н.Г.);
  • дипломант ІІІ ступеня — Микалюк Надія, студентка групи 21 – Ш, (викладач Мацокіна Н.Г.).

Не менш плідною виявилась участь наших студенток у VІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Біла Христина, студентка групи 23 – Ш, (викладач Батрак Т.П.) стала переможцем районного і обласного, учасником Всеукраїнського етапів цього конкурсу. Губенко Надія, студентка групи 23 – Ш, (викладач Батрак Т.П.) виборола ІІІ місце в обласному етапі цього ж конкурсу.

У лютому розпочалася VII Всеукраїнська олімпіада з української мови. І участь у ІІ (обласному) етапі стала результативною для студентів Красноармійського педагогічного училища:

  • Сагоян Григорій, студент групи 22 – Ш, (викладач Яринко Л.О.) посів І місце;
  • Ковальчук Вікторія, студентка групи 23 – Ш, (викладач Яринко Л.О.) посіла ІІ місце.

Безумовно, такі результати сприяють зростанню іміджу училища.

Вітаємо наших студентів і їх викладачів із заслуженою перемогою! Бажаємо успіхів і здобутків у подальших етапах олімпіади! Із нетерпінням чекаємо остаточних результатів конкурсів.

Новый точечный рисунок OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар