Home » Новини » «Золоті леви чорної сотні» в гостях у Красноармійському педагогічному училищі

 

«Золоті леви чорної сотні» в гостях у Красноармійському педагогічному училищі

 

IMG_637127 березня до Красноармійського педагогічного училища з благодійним концертом на підтримку українських військових завітала волонтерська громадська організація «Золоті леви чорної сотні», головною метою якої є проведення концертів у різних містах нашої країни для підняття патріотичного духу воїнів у нелегкі часи АТО.

Для артистів концерт у педагогічному училищі – вже п'ятий поспіль. До цього його учасники побували у місті Селидове, у військовому шпиталі, у військових частинах, що дислокуються в Покровську. Спочатку пунктом призначення була Авдіївка, однак туди волонтери не змогли потрапити зважаючи на загострення ситуації.

Своїм душевним виконанням українських сучасних пісень глядачам запам’ятався виступ першої учасниці концерту – заслуженої артистки України Зоряни Коновалець. Спершу вона заспівала «Гімн українських націоналістів», а потім продовжила знайомство з публікою вступною промовою «Історія твориться на ваших очах».

Далі викладачів і студентів вразив своїм талантом й артистизмом переможець проектів телеканалу «1+1» «Голос країни» та «Битва хорів» Ростислав Кушина. Він заворожив залу, заспівавши пісні «Ave Maria» й «Ти – волонтер». Молоді педагогічного училища найбільше сподобався у виконанні Ростислава музичний хіт «Jamaica» й вони радо підспівували зірці. Вдячній публіці талановитий співак подарував свої диски й залюбки фотографувався з усіма бажаючими на згадку про зустріч.

Приголомшливим був також виступ лауреатки міжнародних та всеукраїнських премій, дружини військового офіцера – Божени Дар. У її виконанні пролунали пісні «Офицерские жены» та «Повернись».

Не залишив байдужими глядачів і поет-композитор, заслужений діяч мистецтв Богдан Стельмах. Він натхненно читав для усіх глядачів свої вірші, а наприкінці виступу подарував авторські книги до бібліотеки нашого навчального закладу.

Тепло зустріли глядачі й заслуженого діяча мистецтв України Анжелу Ярмолюк. У її виконанні прозвучали власні пісні «Українське слово» й «Ой, пошила ненька». Після виступу пані Анжела передала усім викладачам педагогічного училища найщиріші слова вітання і вдячності від своїх батьків, які є випускниками нашого навчального закладу.

Вразив своїм голосом і харизмою заслужений артист України Фемій Мустафаєв. Затамувавши подих, ми слухали пісні «Од села до села», «Учітеся, брати мої!», «Ніхто, крім нас», «Ой, ти дівчино, з горіха зерня», які вкотре нагадали усім присутнім про могутнє слово українських класиків.

Завершився концерт промовою Голови Проводу ГО «Золоті леви чорної сотні» Тараса Мацюка, який зробив багато цінних подарунків педагогічному училищу, серед яких були ікони та книги. Директор педагогічного училища Олійник Олена Іванівна від усього колективу педагогів і студентів щиро подякувала волонтерам за візит до нашого навчального закладу, чудовий концерт, гарний настій і подарунки.

Запрошуємо до фотогалереї!

Поділитись
КЗ \"Покровський педагогічний коледж\" в соціальних мережах
 

Немає коментарів

Будьте першим, хто залишить коментар.

Залишити коментар